Bilgi Hattı
0212 485 56 98

Hakkımızda 

LAZER MARKALAMA,LAZER KAYNAK VE ARGON KAYNAK

2013 yılında kurulan 2004 yılından bu yana lazer konusunda deneyime sahip ;lazer markalama,lazer kaynak,lazer pantoğraf,lazer etiket , promosyon vs... işlerine kısa sürede minimum maliyetlerle destek olmaktayız.

Lazer Kaynak,Lazer Markalama, Lazer Etiket ve Lazer Pantograf konularında faaliyet gösteren firmamız; otomotiv, makine, kalıp, elektronik, promosyon, medikal, tekstil aksesuarları, barkodlama ve etiketleme gibi birçok sektöre hizmet vermektedir. Fiber lazer teknolojisini kullanarak sizlere özel çözümler sunmak ve lazer teknolojisinin üretim hızınıza, kalite standartlarınıza ve maliyetlerinize kattığı değerlerden faydalanmanızı sağlamaktır.

Lazer teknolojisini kullanarak, logo, desen, yazı gibi dilediğiniz veriyi, metal, plastik, folyo, pleksiglas, ahşap, kağıt, renkli cam ve deri üzerine yüksek hızla, istenilen hassasiyette, görselliğini asla kaybetmeyecek şekilde markalayabilmekteyiz. Fiber Lazer ile kalıplarınıza (plastik,zamak,kesme ve sıvama) isteğiniz hassasiyette, düşük maliyetle, diğer yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede oyma işlemi yapabilir ve net sonuçlar alabiliriz. Ayrıca grafit malzemelerde de bu işlem uygulanmaktadır. Krom, alüminyum, plastik ve folyo gibi malzemelerde lazer markalama yöntemiyle yapılan etiketlerinizin kalıcılığı ve lazer barkodlama sayesinde takip edilebilirliği sağlanmaktadır.

Firmamızda 2 adet lazer markalama 1 adet lazer kaynak makinası ile 5 ton'a kadar kalıplarınızda işlem yapabilmekteyiz.Ayrıca daha büyük ve tonajlı kalıplarınız için mobil lazerimiz ile iş yerinize gelip kalıp yazılarınızı işleme kolaylığınıda sunmaktayız.